Certifikát Český výrobek

V roce 2019 jsme splnili další krok pro dokonalejší menstruační kalíšek Yuuki. Jsme velmi rádi, že můžeme ukázat certifikát o původu našich produktů.

Zde jsou body, které musel kalíšek Yuuki splnit pro získání certifikátu Český výrobek:

1.     Výrobek je vyroben v České republice.

2.     Alespoň 50 % surovin či komponentů je původem z ČR nebo pro výrobky, jejichž suroviny či komponenty nelze v ČR získat, je nutný vznik nového výrobku vyrobeného z těchto surovin nebo komponent, tedy nikoli jen přebalení.

4.     Výrobce je registrován v ČR a platí daně a státem určené odvody, ke kterým je povinen na základě právního řádu České republiky, zejména sociální a zdravotní pojištění, dodržuje ekologické normy právního řádu České republiky.

5.     Výrobce odpovídá za to, že výrobky označené ochrannou známkou „Český výrobek“ budou mít odpovídající kvalitu, budou bezpečné a nezávadné.

6.     Výrobce získal licenci na užívání ochranné známky Český výrobek pro konkrétní výrobky.

7.     Výrobce je povinen umožnit kontrolu podmínek přímo v místě výroby, i v průběhu užívání značky.

Kvalitně vyrábět se dá ve spoustě zemí, ale tím, že jsou naše produkty vyráběny v České republice, eliminujeme negativní dopad dopravy na životní prostředí a podporujeme zaměstnanost v ČR. 

Věříme, že si naše kalíšky Yuuki oblíbíš a budou ti sloužit k tvé spokojenosti.

YUUKI tým

Certifikát Yuuki do 26.11.2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení