Čím je menstruační kalíšek YUUKI unikátní

Vybráním menstruačního kalíšku YUUKI získáváš mnoho výhod.

Základní charakteristika našeho kalíšku je v jeho použití při jakékoli aktivitě. Nejsi limitovaná během svých dnů při cestování, práci, jízdě na kole, plavání, cvičení jógy a sportovních aktivitách. 

Pro aktivní ženy nabízíme právě menstruační kalíšek CLASSIC (shore 60), který je tvrdší oproti Softu (shore 40) a tak skvěle drží na svém místě. Je také vhodný pro ženy s pevným pánevním dnem. Dívky a ženy, které mají silné vnitřní svalstvo mají často problém s otevřením měkkého kalíšku po zavedení. Svaly nechtějí povolit kalíšku se otevřít a tento problém právě eliminuje tvrdší kalíšek. 

Naopak měkčí kalíšek SOFT je vhodný pro citlivější ženy a ty, co mají již zkušenosti s kalíšky a dovedou si lehce poradit se zaváděním a otevřením kalíšku po zavedení do pochvy. 

Pouze menstruační kalíšek YUUKI je vybaven unikátním vnitřním kroužkem, který více zabraňuje vylití krve při vyjímání. Nezabrání zcela, ale velmi pomůže. Naopak není zas tak velký, aby znemožňoval řádné vyčištění kalíšku.

Každý kalíšek má čtyři dostatečně velké dírky, které slouží hlavně pro snadnější odstranění podtlaku při vyndavání. Tento podtlak vzniká v kalíšku po zavedení a je právě známkou toho, že kalíšek přilnul k poševním stěnám a tak zabrání protékání.

Další vychytávka kalíšku je jeho stopka. Je dostatečně dlouhá, tak aby si ji každá z nás mohla zkrátit na délku, jakou preferujeme. Určitě doporučujeme vyzkoušet kalíšek s dlouhou stopkou, než ji zcela odstřihneš. Kalíšek se lépe díky ní chytne při vyjímání. Nakonec střihat můžeme několikrát, ale vrátit stopku už nedokážeme. Zároveň je dutá a tak je příjemně měkká a nedráždí, když je kalíšek zaveden. 

Kalíšek je také vybaven vroubky na vnější straně, které opět slouží k snadnějšímu vyjímání. Kalíšek tak neklouže mezi prsty a dá se lehce chytnou. Povrch našeho kalíšku je hladký. Je mnohem hygieničtější než jakékoliv zdrsněné povrchy, kde bakterie mohou snadněji ulpívat.

Pevný okraj kalíšku je zde opět pro snadnější rozvinutí kalíšku po zavedení. 

Hladký povrch kalíšku: víš, proč nemají všechny kalíšky hladký povrch? Spousta zákaznic si myslí, že některé firmy vyrábí kalíšky se "sametovým" povrchem kvůli designu. Pravda je však úplně někde jinde. Abychom dosáhli hladkého povrchu, musí se forma na kalíšek velmi pracně, ručně leštit. Tato pracovní činnost je časově náročná a tudíž velice drahá. Takže se dá říci, že u hladkého povrchu kalíšku výrobci více záleželo na zákaznici. Na takovém povrchu bakterie neulpívají tak snadno.

Multibarevný kalíšek: konkurence vyrábí jednobarevné kalíšky. My vyrábíme vícebarevné kalíšky, kdy každý kalíšek je originál a máš jistotu, že nikdo jiný nemá stejný. 

Výběr z MIXů: nerozhodná zákaznice si může vybrat z mixu dvou kalíšků v jednom balení za výhodnější cenu. Jeden je zaměřen na velikost, v balení je jeden kalíšek menší a velký a druhý mix je zaměřený na tvrdost. V tomto balení je pak jeden Soft a jeden Classic kalíšek. 

Infuser box: dezinfekční krabička. Už nemusíš používat hrnce z kuchyně na vyvařování kalíšku.