Výherkyně soutěže o wellness pobyt v hotelu Lion

V roce 2021 probíhala soutěž o úžasný wellness pobyt v krásném hotelu Lion na Moravě. 

Výherkyně wellness víkendu byla Tereza: „Bylo to boží, děkujeme Yuuki!“

Když jsme vyhlásili soutěž Yuuki o wellness víkend pro dva v hodnotě 8 tisíc korun, strhla se hotová mela. O výhru se „popralo“ více než osm stovek dívek a žen. První cenou byl pobyt v jihomoravském luxusním hotelu Lion, další dvě šťastné pak vyhrály menstruační kalíšek Yuuki dle vlastního výběru. A my dneska přinášíme příběh vítězky hlavní ceny Terezy Blažkové (28).

Když se usměvavá tmavovláska Tereza Blažková z Prahy dozvěděla, že losovací automat vybral právě ji, nevěřila vlastním očím. „Občas nějakou soutěž na sociálních sítích zkusím, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že právě já takhle hodnotnou cenu vyhraju,“ směje se. Ze začátku to vypadalo, že do luxusního hotelu Lion v jihomoravských Modřicích vezme maminku nebo sestru, aby partner mohl hlídat tříletého Lukáška. Osmiměsíční Emmičku si plánovala vzít od začátku s sebou, přece jen je ještě malinká, aby zůstávala přes noc s někým jiným, než je maminka. Nakonec vše dopadlo trochu jinak.

 Maminka se sestrou páru s miminkem dopřály romantický víkend a o Lukáška se postaraly. A Tereza si s Pavlem (38) víkend snů skutečně velmi užila. „Bylo to opravdu super, personál byl velmi milý, číšník v restauraci vstřícný, pokoj nádherný, takže od prvního okamžiku jsme byli nadšení,“ říká Tereza, na kterou na pokoji čekala lahev vychlazeného šampaňského a večer v restauraci tříchodová zážitková večeře. No a druhý den měla mladá rodina jen pro sebe na celé odpoledne privátní wellness. Užila si jej dokonce i malá Emmička, kterou voda ve vířivce nakonec zmohla tak, že v odpočívárně usnula a pár si tak mohl dopřát romantiku jen ve dvou.

Tereza odjížděla z jižní Moravy odpočatá, nadšená a s úsměvem na rtech. „Ještě jednou velmi děkujeme Yuuki cup a hotelu Lion za super víkend,“ je vděčná Tereza. A jaké má ona sama zkušenosti s menstruačním kalíškem? Zatím ho nezkusila, ale o této možnosti poslední dobou velmi přemýšlí. „Jsem pár měsíců po porodu, takže se mě to zatím netýká, ale uvažuji, že jakmile mi mé dny zase začnou, tak vyzkouším právě kalíšek,“ řekla.