Jak vybrat ten správný kalíšek

Spojili jsme naše rozsáhlé znalosti o menstruačních kalíšcích do srovnávací tabulky našich menstruačních kalíšků a vytvořili jsme originální kvíz, který by měl pomoci vybrat ten nejlepší kalíšek pro tebe, tvé tělo, věk, úroveň aktivity atd. Naším cílem je pomoci ti najít kalíšek, který bude vyhovovat hned napoprvé tvým potřebám.

Zveme tě k vyplnění tohoto kvízu, a to i v případě, že už jsi uživatelkou menstruačního kalíšku, ale zejména pokud nejsi a ten pravý stále hledáš.  Zařadili jsme do něj otázky, na které se nejčastěji ptáte a nad kterými přemýšlíte.

Před vyplněním kvízu měj na paměti několik věcí:

  1. Nejsme lékaři. Jen máme již léta zkušeností s menstruačními kalíšky.
  2. Chceš-li dosáhnout nejlepších výsledků, odpovídej na otázky podle svého průměru - pokud tak neučiníš, budou tvé odpovědi méně přesné, což může následně vést ke špatně zvolenému kalíšku.
  3. Můžeme ti pomoci! Pokud se ti nebude zdát po provedení kvízu zvolený kalíšek, neboj se nás kontaktovat a poptat další informace.

play-145676_1280

Jaký menstruační kalíšek je pro tebe nejlepší?

Často se nás ptáte, jaký je "nejlepší menstruační kalíšek", a nepříjemnou pravdou je, že ve skutečnosti záleží na více okolnostech, na životním stylu, stavbě těla….. Přáli bychom si, aby to bylo tak jednoduché, že ti řekneme náš oblíbený nebo že se zeptáš své kamarádky, co vyhovuje jí, ale tak to prostě není. Náš kvíz byl navržen tak, aby ti pomohl co nejvíce zjednodušit výběr kalíšku a zároveň pomohl zvýšit šanci, že ti hned ten první kalíšek bude vyhovovat.